MİSYONUMUZ

Kalitemizden ödün vermeden sizlere hep daha iyisini sunmak.

YÖNETİM


01
SAYGIDEĞER PAYLAŞIMCILAR,

Türkiye, büyüme potansiyeli ve genç nüfusuyla, büyük umut vaat eden ve gelişen bir ekonomi.

Dünya ekonomisi için risklerin arttığı dönemde Türkiye, yakaladığı güçlü büyüme performansı sayesinde geleceğe doğru emin adımlarla yürüyen bir ülke konumunda artık. Hemen her sektörde olduğu gibi Türkiye optik sektörü de kendine has dinamikleri ve bununla birlikte içinde kendine özgü sıkıntıları olmasına rağmen pazar değerine ulaşabilmiş sektörlerden birisi. Üstelik Gözlük sanayi, 21. Yüzyılın en önemli sanayilerinden biri olarak kabul edilmekte, önemli bir sağlık gereci olmasının yanında estetik ve moda unsuru da gözlük kullanımını yaygınlaştırmaktadır.

Türkiye optik pazarının en önde gelen temsilcisi olarak Merve Optik, 30 yılı aşkın bir süreyi geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. Önceleri bir aile şirketi kimliğinde, ama özgüven, kaliteye verdiği değer ve hizmet anlayışı sayesinde bugün kurumsal bir değere ulaşmış ve aynı zamanda pazara yön veren bir isim.

Merve Optiğin bugün ulaşmış olduğu değeri sadece Türkiye'de değil , yutdışında da hissetmek mümkün. Gerek açmış olduğu temsilcilikler ve gerekse yapmış olduğu ihracat sayesinde Merve Optik ürünlerini artık dünyanın birçok ülkesindeki optik mağaza vitrinlerinde görmek çok şaşırtıcı değil.

Bünyesinde dünyaca ünlü birçok markanın Türkiye yetkili distribütörlüklerinin yanı sıra Osse, Mustang, Hawk ve Optelli gibi isim hakkı tamamen Merve Optik'e ait olan markaların bugün ulaşmış olduğu bilinebilirlik, ama en önemlisi kalite ve çizgi anlamında tercih sebebi olmaları bizi gerçekten çok gururlandırıyor.

Dünya gözlük modasını çok yakından takip eden Merve Optik, deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde, mevcut moda trendini kendine özgü kreatif çizgisi ile yorumlayıp güneş ve optik gözlük tüketicisini her zaman şaşırtmaya devam edecek.


Ali DEMİREL
Merve Optik A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

MARKA LOGOLARI

SOSYAL MEDYADA BİZ


Merve Optik'i sosyal medya hesaplarından takip ediyor musunuz?
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni gözlük modellerinden anında haberdar olabilirsiniz.


/MerveOptik

/MerveOptik

/MerveOptik

/MerveOptik


SOSYAL