Merve Optik

Zamanında ve güvenilir.

LOJİSTİK


01
MERVE OPTİK A.Ş.

Merve Optik A.Ş. 30 yılı aşkın tecrübe, geniş bayi ağı ve teknolojik yatırımlarla sektörde ilkleri başarmıştır.

Merve Optik A.Ş. 2007 yılından bu yana sektörde bir ilk olan mobil teknolojileri ve gelişmiş yazılımları kullanarak piyasadaki yüzdesini artırmak için çözümler üretmektedir.

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı sektörümüzde ürünlerin doğru zamanda ve doğru yerde bulunmasını sağlayarak rakiplerinin bir adım önünde olmuştur. İyi yönetilen bir satış ve dağıtım organizasyonu firmamızı hep bir adım öne taşımıştır.

Sıcak satış, soğuk satış (sipariş alma) ve teslimat işlemlerini mobil cihazlarla yaparak sahada yapılan işlemlerin istenilen anda merkez yazılımına işlenmesini sağlayarak veri bütünlüğünü ve kontrol imkânını sağlar. Bayi performanslarını izleyerek, karar süreçlerini doğru analiz eder en iyi hizmet kalitesini sunar.

Ürünlerin depoya kabulünden başlayarak, depoya girişi, ürünlerin bayilere göre hazırlanması, koli barkodlarının yazdırılması, çeki listelerinin hazırlanması, paketlenmesi ve müşteriye teslimine kadar olan süreci takip eder. Tüm bunlar dağıtım ağının verimini ve müşteri memnuniyetini artırır.

Merve Optik A.Ş. bayi satış kanalını (B2B) hizmete açmıştır, bu sayede bayiler internet üzerinden sipariş verebilmektedir, ayrıca geçmişe dönük sipariş durumlarını kontrol edebilir ve cari hesap ekstrelerine ulaşabilir.

MARKA LOGOLARI

SOSYAL MEDYADA BİZ


Merve Optik'i sosyal medya hesaplarından takip ediyor musunuz?
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni gözlük modellerinden anında haberdar olabilirsiniz.


/MerveOptik

/MerveOptik

/MerveOptik

/MerveOptik


SOSYAL